17. května 2026 v odpoledních a večerních hodinách proběhl letní střediskový oheň. Kde byl připraven oheň s buřty a jinými pochutinami. Kromě ohně nám den ozvlaštnila i naše kapela složena z členů RBR. Na ohni nechyběla také burza a mnoho doprovodného programu.
foto: Zuzana Havlínová – Pipla
https://fotohavlin.cz/
